Firma

Firma

Firma Archeo-Serwis powstała w 2007 roku w Cerekwicy w wyniku międzynarodowej współpracy grupy pasjonatów budownictwa naturalnego oraz rekonstrukcji archeologicznych. Od tego czasu firma kontynuuje dynamiczny rozwój nieustannie poszerzając wachlarz swoich usług jak i geograficzny zakres działania.

Do tej pory zrealizowaliśmy z sukcesem projekty w Polsce, Niemczech, Austrii, Francji, Holandii, Szwajcarii, Szkocji oraz Norwegii. Szerokie spektrum oferowanych przez nas produktów i usług jest wynikiem zmieniających się warunków rynkowych jak i ewoluujących w czasie potrzeb naszych klientów. W chwili obecnej oferujemy najwyższej jakości współpracę w następujących dziedzinach:

Realizowane projekty pozwoliły nam na zdobycie bogatego doświadczenia na wielu rynkach europejskich, gdzie budowana na czterech filarach działalność zjednała nam grupę zaufanych klientów.

Jakość

Najwyższej jakości produkty oraz wybitni specjaliści są gwarancją sukcesu każdego projektu. Naszą tajemnicą jest rozbudowana sieć kontaktów umożliwiająca nam zdobycie najlepszych produktów od trzciny po stare drewno, które w rękach najlepszych w swoich dziedzinach fachowców dają pewność długoletniej trwałości i najwyższego zadowolenia naszych klientów. Miarą jakości naszych działań może być fakt, iż oprócz osób prywatnych zaufało nam także liczne grono europejskich muzeów jak i jednostek samorządu terytorialnego.

Doświadczenie

W naszej branży nic nie może być lepszym wyznacznikiem solidności firmy jak doświadczenie. Wiele lat na rynku sprawiło, że jesteśmy gotowi podjąć się każdego projektu, który zrealizowany zostanie przez najlepszych w Polsce fachowców w danej dziedzinie. Nasze know-how jest nieocenionym atutem, który sprawi, że współpraca z nami stanie się wspólną drogą do realizacji wymarzonego celu.

Konkurencyjna cena

Każdy realizowany projekt wiąże się z ograniczeniami budżetowymi. Archeo-Serwis zdaje sobie z tego doskonale sprawę i dlatego ma w swojej ofercie elastyczne a zarazem korzystne cenowo rozwiązania odpowiadające każdemu przedsięwzięciu. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie a przy ustalaniu ostatecznej ceny lubimy pozytywnie zaskakiwać.

Wygoda

Realizacja nowego projektu to złożone przedsięwzięcie, które składa się z wielu etapów. Dla wygody naszych klientów wystarczy przekazać nam swój pomysł a my zajmiemy się resztą. Z ogromną przyjemnością będziemy towarzyszyć państwu od pierwszych szkiców, poprzez konsultację architektoniczną, dostarczenie materiału budowlanego aż po położenie ostatniej cegły. Wspólnie możemy zrealizować każdy cel.

Wybierając Archeo-Serwis mogą być państwo pewni, że zdecydowaliście się na najlepszą jakość i doświadczonych specjalistów. Proszę sprawdzić, jak komfortowa i korzystna cenowo może być nasza współpraca.